| zebroooi a întrebat:

Cum descarc pozele de pe iphone in pc?
P. S. Am itunes instalat
Fundaa!

3 răspunsuri:
| xXxSimonikaxXx a răspuns:

Pai trebuie sa-ti iei bluttut de pc si bluttut de telefon dupa iti activezi bluttutul la ambele si iti alegi ce program vrei de pe iphone pe pc si iti bagi poti si invers big grin

| deea3599 a răspuns:

Nu ai nevoie de Itunes, conectezi telefonul prin cablul de date la calculator, apoi te duci in My computer si apare acolo o iconita cu o camera si cu numele telefonului ...copiezi pozele in calculator si gata. Succes!

| Lingurar_Ionut_1974 a răspuns (pentru deea3599):

Mie nu imi da in my computer nici o camera cum fac '? te rog da-mi un raspuns