| SadBoyForever a întrebat:

Cum dezactivez acel profil timeline de pe facebook? Vreau sa am din nou vechiul timeline!

3 răspunsuri:
| SadBoyForever explică:

Am vrut sa spun ca vreau sa am din nou vechiul profil. Cum fac sa dezactivez timeline?

| Niccoollee a răspuns:

Folosesc Google Chrome si mie una mi-a mers sa dezactivez timeline'ul:

deschizi browserul si instalezi extensia asta

https://chrome.google.com/......dedlecmpgc

Pe urma dai la "Adaugat la chrome" si gata happy

| rainbowmadebysugar a răspuns:

Mergi la adresa : www.timelineremove.com si alege browserul pe care il folosesti, instaleaza aplicatia care se va descarca. Facebook va reveni la vechiul aspect. :)