| Brunette_8451 a întrebat:

Cum dezactivezi un cont de hi5big grin?! -m-

Răspuns Câştigător
| AlexandraSmiley a răspuns:

Simplu!happy
Intri la hi5, apoi scrie sus in dreapta cont sau account, dai click, dai in jos si scrie Cancel my account, sau anulare cont.Dai click si gata, ma rog urmezi pasii...Adica dai adresa parola si gata.

3 răspunsuri:
| Bya_6465 a răspuns:

Intri la cont si mai departe scriewinking

| Fisstic a răspuns:

Intrii p Hi5, dai la "Cont" care se afla langa "log out" sau langa "Monede", apoi in josul paginii scrie "Anulare cont" si dai "Anulere cont" undeva mai in dreapta. Hi5->Cont->Anulare cont->Anulare Cont.winking funda?big grin

| madalyna a răspuns:

1. Intri in cont
2. Mergi la "Account" in partea sus dreapta
3. Dai jos de tot pe pagina
4. Dai pe "Cancel my account"
5. Completezi informatiile si dai pe butonul Cancel