| Andreea1095 a întrebat:

Cum e cu trenul interegio la clasa 2? Nu am mai calatorit niciodata cu trenul dar trebuie sa ajunga de la Timisoara la Constanta? Sunt ceva conditii sau e dezastru?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ia avionul, daca nu gasesti bilet direct la CT, ia pana la Bucuresti macar... o sa faci o viata cu trenul

| mihai69 a răspuns:

O să-ți treacă os prin os pe distanța asta, fără a pune la socoteală și inerenta întârziere.
De ce nu iei avionul? Costă cam la fel (dacă nu chiar mai ieftin...) Și ajungi muuuult mai repede.

| Andreea1095 explică (pentru mihai69):

Am gratuit pe tren

| mihai69 a răspuns (pentru Andreea1095):

Chiar și așa - cu avionul practic câștigi o zi de plajă!

| dfsugiopdfiudygh a răspuns:

E ok cu trenul, doar ca faci o groaza de timp.