| jonydd a întrebat:

Cum e internetu de la orange huawei e173 e bun de ceva adica cu cat descarca cel mai bine. cati giga poti sa descarci si dupa aia sa scada viteza cat costa? vreau niste pareri de la cei care au sau au avut mersi!

1 răspuns:
| Tzutzy09 a răspuns:

Salut,eu te pot ajuta,am avut si eu si tin sa te anunt ca e praflaughing, descarca foarte slab, abia incarca anumite siteuri.De cand nu-l mai am am bagat romtelecom si merge chiar binehappy