| adia a întrebat:

Cum e liceul Mihai Viteazu din Bucuresti?

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Foarte bun.

mira
| mira a răspuns:

Foarte bun, cu multi olimpici si profesori de elita. Mira

| sese a răspuns:

Vechi! si bun

| annagabi a răspuns:

Nu stiu daca "mira" sau "sese" stiu asta din experienta sau din auzite, eu chiar l-am absolvit in 1981 si am doar amintiri placute si foarte utile din cei 4 ani petrecuti in acest liceu. Este intr-adevar un liceu de elita.Si daca vrei sa stii ce culoare va avea tricoul tau la ora de sport iti pot spune ca va fi culoarea dovleacului, nu degeaba eram porecliti "dovlecarii"!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desi abia trec in clasa a 10-a, deci sunt in liceu de doar un an, m-am obisnuit foarte repede si nu m-as muta pentru nimic in lume. http://lamishu.blogspot.com este blogul oficial al liceului. Poti afla mai multe si de acolo. :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt clasa a 9a acum si pot spune ca sunt foarte multumita de profesori. merita!