| andreyoo2 a întrebat:

Cum e mai bine sa faci sala cu proteine sau fara si ziceti-mi avantajele la proteine sau fara proteine big grin

7 răspunsuri:
| TragicantaDeSemintzeRoz a răspuns:

Cu proteine iti cresc mai repede muschi dar nu trebuie consumate in excesie si fara proteine iti cresc mai greu funda?

| PredatoR a răspuns:

#eu asta dovedeste cat de prot poti sa fii... confunzi proteinele cu steroizii (anabolizante)
Proteinele au un rol foarte important pentru un culturist, unii vad proteinele ca pe o chestie care iti cresc imediat muschii intr-un timp foarte scurt, si dupa ce numai ei se lasa muschii si atarna pielea pe tine, bineintelesc ca asta e cea mai mare prostie, da sa-i lasam sa creda ce vor pentru. ca nu-i putem convinge, proteinele te dezvolta mai repede, reface fibrele si ajuta muschiul sa creascahappy
Sper ca te-am ajutat, funda?

| ELAndrei a răspuns:

Frate astia sunt idioti.ask aici proteinele i si fac efectul doar daca ai o alimentatie pusa bine la puncat adica cele 3 mese principale +inca 3 4 intre ele. fara o alimentatie bogata proteinele sunt degeaba cum s ar zice:d. doar doar i ti dau unpic de forta daca nu ai cele 6 7 mese pe zi.ms.si astia care nu va pricepeti nu va mai bagati ba frate aiurea.Ms iarwinking

| str a răspuns:

Da, probabil nu ai mai mult de 17 ani si vrei sa te umfli asa ca butoiu baga steroizi ai grija sa nu faci abuzuri ca poti sa dai ortu' popii

| Uoana a răspuns:

rolling on the floor))sa nu iei pastile ca te faci gras

| stefanradu a răspuns:

Salut Andreyoo2,
Am scris un articol interesant, cu tot ce trebuie sa stii despre proteine. Il gasesti aici:
http://hunkbody.ro/tot-ce-trebuie-sa-stii-despre-proteine/
Spor!

| Stoica_Cristian_1968 a răspuns:

MonaVie intoduce REVEAL - pachetul premium pentru controlul greutatii corporale.
400 lei/lunar, timp de 3 luni.
Rezultate fantastice fara niciun fel de DIETA!
Singurul produs din lume pentru sportivii care se despart de activitatea competitionala si pentru mamicile care au luat in greutate...
http://www.youtube.com/watch?v=OcHzkHoaz_g&feature=related

Inscrierea pentru supravegherea greutatii in timpul programului se face aici:
https://myprogram.monaviervl.com/