| anonim_4396 a întrebat:

Cum e sa stai la camin(la liceu)? Poti invata sau e panarama? Vreau informatii de la cei care sunt la Pedagogic.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu am stat la camin, dar majoritatea colegelor care au stat, au plecat, din diferite motive. Erau vreo 5-6 in camera, trebuiau sa faca de planton, mancarea nu era prea buna, mai existau si conflicte, furturi, ceea ce le-a determinat sa paraseasca caminul si sa stea in gazde. Daca ai conditii bune de naveta, eu zic sa nu stai in camin.

| manumescbosssdeboss a răspuns (pentru anonim_4396):

Am stat la camin un semestru si m-am lamurit cum e. Ai mare dreptate! Acum fac naveta.Imi ia cam mult, dar eu cred ca e mai bine asa...

1 răspuns: