| WrongPassword a întrebat:

Cum e viata de liceu? Sunt boboaca :-s si am o groaza de emotii, cand ma gandesc la viitorii colegi, profesori :-s Vreau si eu cateva sfaturi, cum sa ma fac „placuta" de toti big grin cum „sa le intru pe sub piele"hee hee Fundita :X

Răspuns Câştigător
| Aly28 a răspuns:

Bunahappy
In primul rand consider ca clasa a 9 este cea mai frumoasa.
Pt a te baga sub pielea colegilorlaughing,incearca sa fii cat mai sociabila,adu tu in discutie subiecte cum ar fi-si ce ai auzit de profesorul x, i-ai vazut pe baietii de la 12, Y care stau in colt, ai idee unde vom face balul bobocilor(astea sunt genul de disc.pentru prima zi)Ai putea sa vii tu cu initiativa dupa, sa va duceti mai multi intr-un parca/cafenea/mall pentru a va cunoaste mai bine...
cu profii-pai aseazate intr-o banca mai din fata, max a 4 banca,incerca la inceput sa-ti faci toate temele, sa raspunzi in timpul orei, pentru ca dupa chira daca nu vei mai invata asa mult ei te vor stii ca pe o fata constiincioasa.
succeshappy

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este cea mai frumoasă perioadă a vieții!
Succes în noul an școlar.
Pa, pa.

| DraGfirE a răspuns:

E cool viata de liceu nu ai asa de mult de invatat adica na asa o fost la mine si ca sa fi placuta cand ii vezi vorbeste cu ei, zambeste-le nu tot timpullaughing, stai la ore nu chiulii.