| anonim_4396 a întrebat:

Cum este/ a fost adolescența pentru voi?
Ați repeta experiența? happy

19 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Am trecut prin multe experiente misto & naspa. De repetat nu, imi doresc sa accelerez timpul 5 ani sa ma vad intors in RO, incep sa ma satur de strainatate

| Celcestietot a răspuns:

A fost ok.

| SilentRain a răspuns:

Oribila, hell no no no

| Sofer a răspuns:

A fost frumoasa. Si as repeta experiența.

| JicaContra a răspuns:

Daca experienta ar fi exact aceeasi atunci NU
si putin ar putea spune da, chiar foarte putini

daca in schimb as avea mentalitatea pe care o am acum, atunci dawinking

| Endoryus a răspuns:

Nu

| aumih16 a răspuns:

La mine a fost frumoasa! cel putin pana la 17 ani! e frumos! dupa sa vezi se aduna toate!

| CleanHeart a răspuns:

A fost ok, condimentata cu fericire, tristete, maturizare.
Da, dar cel mai mult as repeta copilaria.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu as repeta experienta. Am fost prea timid si am ratat multe posibile relatii.

| anonimguy3 a răspuns:

Nu as repeta-o in proportie de 75% pentru ca am fost o mare parte a ei timid si cateodata chiar izolat social (din proprie mea vina nu a altcuiva). A avut momente pe care le'as trai din nou, dar in marea parte a timpului nu as repeta experienta adolescentei.

Răspuns utilizator avertizat
| Nimeni10 a răspuns:

A fost oribila, daca as fi avut mintea de acum la 14 ani as repeta, am fost prea timid si am pierdut multe.

| VictorJulien a răspuns:

Naşpetă,n-aş repeta nimic!

| Swetlly122 a răspuns:

Neeeeverr

| Unuseranonim a răspuns:

Daca ar fi total diferita experienta fata de cea actuala, cel mai probabil da