| ShowYourSwag a întrebat:

Cum este colega/colegul tau de banca?

9 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Cum să fie? E şi ea o tipă anormală( că doar e colegă'mea).tongue

| aliceinchains a răspuns:

Face mult zgomot și mă seacă.

| Miza a răspuns:

E super misto b-). avand in vedere ca este imaginar. :X laughing [stau singura in banca :X:X ]

| rlk1234 a răspuns:

Super tare stam cu coine vrem. deci stau cu cea mai buna prietena:X

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Pe lângă că îi pute gura, mai şi vorbeşte tot timpul -_-

| Sperietoarea a răspuns:

Naaaaaaaasphaaaaaaa

| UnRomanOarecarare a răspuns:

Am colega de banca...dar e cam enervanta si saloasa Bla bla bla ia numai 5 si 4

| Robbu a răspuns:

Caragios...imi place de el ca rade ca prostu din orice, si pe tema asta i-a mai mereu note mici laughing

| Katline a răspuns:

Gay.