| Dee_4806 a întrebat:

Cum este in lmv si in caragiale ploiesti(la liceu)? Sincer, as opta pentru lmv dar multa lume zice ca acolo sunt numai fitosi si bla bla.

2 răspunsuri:
| Larisa_1538 a răspuns:

Buna. Eu invat in caragiale ploiesti, si vreau sa spun sa nu te iei dupa tot ce se aude. Eu sunt pe profil de filologie. Nu este inchisoarea despre care se aude. Iar uniforma nu este obligatorie decat la profii care te obliga, pe profilul meu, latina si geografie. Si eu am vrut sa merg in lmv, dar m.am razgandit in ultima clipa. Iti recomand caragiale, iar invatatul nu e cine stie ce, trebuie doar sa fii atenta in clasa si nu e mare branza. Multa bafta si alege liceul de care esti atrasa, nu te lua dupa barfe.

| alexali95 a răspuns:

Unde ai intrat acum?