| anonim_4396 a întrebat:

Cum este la profilul mate-info?

5 răspunsuri:
| Victoria a răspuns:

E greu, dar depinde de ce-ti place tie.

| freehugs a răspuns:

Un pic cam greu, dar daca tii pasul e foarte binehappy

| asdgfhresry a răspuns:

Fratemiu e la profil mate-info... si in momentul asta cred, da bacul
Da bac la mate, info, chimie, fizica, biologie si nu mai stiu ce era pe acolo...
Daca vrei sa te bagi la mate-info, atunci succeshee hee

| blueeyedgirl a răspuns:

Fratemiu e in clasa a 10-a la mate -info si ...grau de fapt el e destul de bun la mte si cu toate atea a vrut sa se mute :-s ii multa fizica chimie info si d-astea! dar nu spun sa nu mergi acolo! tu urmeaza-ti visul daca te pricepi poti ajunge ceva crede-ma oricum e doar un sfat bafta :*

| xasfgbgfh a răspuns:

E destul de greuhappy
Acum.depinde de ce iti place tie.:*