| Necunoscutu92 a întrebat:

Cum este mai ok sa vorbești cu o persoana prin mesaj sa îi scrii des sau sa îi scrii mai rar?

Vreau sa îi arăt că o iubesc și țin la ea, cum credeți că ar trebui sa mă comport prin mesaje?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde de persoană, eu de exemplu cu persoanele apropiate, mai ales iubitul, țin să vorbesc zilnic, cel mult o dată la 2 zile

| darrio2007 a răspuns:

Cel mai ok este sa ii spui in față ceea ce gandesti. Probabil alegi sa scrii prin mesaje, pentru că nu ai curaj să-i spui intre patru ochi.

| sierra1 a răspuns:

"Vreau sa îi arăt că o iubesc" - lasă dracului mesajele, spune-i drept in față

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă nu răspunde și ea, poți să îi scrii și 100 de mesaje pe zi.
Astfel, tu îi scrii, ea îți răspunde, tu scrii din nou, ea îți răspunde. Acesta să fie ritmul.

| Andreeush a răspuns:

Dacă îi trimiți prea multe mesaje va zice că o sufoci.
Ai putea să o suni.