| AndreutzaAndreeaDeea a întrebat:

Cum este primul sarut? Ar trebui sa imi fie frica de acel moment?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca nu am avut primul sarut dar eu nu privesc cu frica acel moment. Eu sunt nerabdator si curios, ma intreb cum va fi, cu cine, unde, in ce imprejurare. Asa ar trebui sa fii si tu, nu are de ce sa iti fie frica, nimeni nu s-a nascut invatat, toti au trecut la un moment dat prin asta, nu-ti fie teama.

1 răspuns:
| R0CA19 a răspuns:

De ce ti-ar fi frica?:S Nu cred ca te papa cineva la micu dejunlaughing Crede-ma o sa se intample cand te astepti mai putinoh go on Fa-o spontanwinking