| anonim_4396 a întrebat:

Cum este religia Christian...As vrea informatii despre aceasta religie. Dau funda la cel mai bun raspuns...multumesc

5 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Pff,pai,ma religia Christian este nimic altceva decat religia crestina.Stii tu,religia aia pe care tu teoretic, o urmezi. laughing Doamne, ce copii.Ganditi,ma,ganditi,ca doar n-o fi greu!

| Laura a răspuns:

Asta a fost bună laughing.

| angel74dm a răspuns:

Este vorba despre religia Creştină, aici ai toate informaţiile: http://ro.wikipedia.org/wiki/Cre%C8%99tinism

| fallsHD a răspuns:

Citeste Biblia

| Sicmao a răspuns:

Christian înseamnă creştin în limba engleză dacă nu cumva mă înşel.