| 123456789qwertuiop a întrebat:

Cum este sa fi de servici de scoala la cancelarie? Ce sa fac sa nu ma plictisesc? ca am auzit ca-i plictisitor funda!

Răspuns Câştigător
| MskDesign a răspuns:

Fa-ti temele si asa vei avea mai mult timp liber.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mai conteaza? scapi de o zi de scoala. fa ti si tu niste teme in avans

| SkyPilot a răspuns:

Ia-ti ceva de citit, sau te joci pe telefon.

| drogh a răspuns:

Esti atent/a la ceea ce trebuie sa faci iar in pauza sau cand nu ai treaba, poti folosi telefonul ca sursa de joaca.

| 123456789qwertuiop explică:

Cei care spun de telefon este interzis cans esti de servici plus ca exista camere de filmat

| Robert24M a răspuns:

Nu prea ai multe de facut. Poti sa asculti muzica. Incearca sa iti descarci melodii noi ca sa fii interesat sa le asculti.