| geograful a întrebat:

Cum este vremea la voi? :d

9 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Pana acum a fost bine. Era frig, dar intr-adevar soarele se "chinuia" sa ne "incalzeasca". Ce pot sa zic, ete o vreme ciudata, pentru ac ete frig si soarele stralucete din plin!

| Floreenofficial a răspuns:

Inca de ieri dupa amiaza a inceput frigul si azi-noapte a si nins.

| Ana a răspuns:

E frig si innorat

| Simona a răspuns:

Sunt asa de bucuroasa...azi-dimineata mergeam grabita la scoala, cand au aparut primii fulgi de nea. A nins continuu vreo 2 ore

| ZapaciLaa a răspuns:

Soare, dar e extrem de frig surprise big grin

| Lluvia_8369 a răspuns:

Ieri a fost cald si puţin soare iar azi a nins laughing

| geograful explică:

La mine(ilfov) cand e soare cand e nor, aseara a si plouat dar de ninsoare nici nu poate fi vorba! abia astept sa ninga si pe aici, dar sunt sigur ca o sa ninga prin ianuariestraight face

| diadiadia a răspuns:

Ninge
funda?big grin