| 358ili a întrebat:

Cum fac bani pe net? Dati-mi siteuri care pe voi v-au ajutat ......si de incredere cu care chiar ati avut banii in mana. FUNDA

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce bine ar fi daca banii ar pica asa din cer. vrei bani seriosi pe net pui mana si te specializezi fie in comert / marketing online, in programare in design. nu te astepta la 2-3 clik uri pe un site si hop banii in mana.

| drogh a răspuns:

Nu cred că trebuie să ai de aface cu chestii de astea. Dacă într-adevăr îţi doreşti bani, munceşte pentru ei! Nu poţi să îi obţii pe internet. Altfel, toate posturile ar rămâne fără oameni, dacă toţi ar lucra într-o lume virtuală. Să nu ai încredere... Doar gândeşte-te puţin.

| DaRaspund a răspuns:

Poti sa-ti faci un blog pentru inceput si sa faci contract cu adsense cand ai trafic mult. Mai sunt site-uri gen viespar sau dollarsincome care ar oferi ceva. Daca ai blog sau site poti sa intri la eMAG sau altex sau altele sa faci afiliere cu ei.Adica tu pui pe blog-ul tau sau site-ul tau reclamele lor si o sa primesti X% sin vanzarile care au fost facute cu ajutorul tau.