| Michelleolivia032 a întrebat:

Cum fac ca într-o convorbire cu alta persoana (sau mai multe) sa fiu mai clară, înțeles... Unii spun ca vorbesc incet, uneori deși vorbesc tare unii spun ca nu am vorbit clar. La ce ar trebui sa renunț și cu ce ar trebui sa încep? Uneori ma pierd în termeni științifici și dau prea multe detalii doar ca să par deșteaptă.
Funda ❤️

Răspuns Câştigător
| pagliaci a răspuns:

Dictie

2 răspunsuri:
| Visereale a răspuns:

Chill, orice faci faci bine, nu tu trebuie sa te schimbi, ci nimeni. It is what it is

| pagliaci a răspuns (pentru Visereale):

Un sfat prostesc. Mereu e loc de imbunatatiri.