| Lullu21 a întrebat:

Cum fac ca profilul meu de pe facebook sa aiba acces doar pentru prieteni?

Răspuns Câştigător
| Isabelamaria21 a răspuns:

Http://www.TPU.ro/......plica-cel/

Succes!

1 răspuns:
| Arrum a răspuns:

Click Contul meu/My Account -->Setari de confidentialitate/Privacy Settings -->Iar unde scrie:"Control Your Default Privacy
This setting will apply to status updates and photos you post to your profile from a Facebook apropo that doesn't have the inline audience selector, like Facebook for Blackberry."o sa vezi trei optiuni: Prietenii Prietenilor, Prieteni, Personalizat. Executa click pe Personalizat.Acum stetezi Prieteni.Si Congratulations, you've done it. Funda?