| Yaloomano a întrebat:

Cum fac ca sa ma placa o fata?
Va rog...nu vreau termeni de genul: fi tu însuți ca la mine nu merge....cine ma ajuta are fundita

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Daca mai renunti la stilul arogant de abordare, s-ar putea sa te placa si fetele!
Simplu fapt ca ai pus mesajul de mai sus cu "va rog...nu vreau termeni de genul..." imi spune ca esti genul de om care se astepata sa auda ceea ce vrea, iar de nu, este vai si amar de noi.
In cazul asta, am doar un singur sfat sa-ti dau: renunta la aroganta, ca te placa lumea, inclusiv fetele!
Restul, este chestie de maruntis, dragalasenii, ocheade, vrobe frumoase samd.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Fii tu insuti. Asa se face si asa rezista o relatie. Daca vrei doar sa te joci cu sentimentele unei fete mai bine faci ca strutul. Isi baga capul in nisip.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta chiar nu poti
Nu fa ca Gretta, nu te schimba pentru o persoana, asta chiar nu e ok.

| Yaloomano explică (pentru anonim_4396):

Mai...nu ma asteptam la astalaughing oricum mersi

| Stephen123456 a răspuns:

Demonstreazai faptul ca o placi si daca iti va acorda atentie atunci posibil ca te va plăcea in caz contrar nu merita sa-i mai acorzi atentie