| AlinaAlyna a întrebat:

Cum fac conferinta pe Orange adica sunt si dupa cand dau la optiuni zice ca nereusit DE CE?!

8 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Pentru a initia o conferinta este nevoie sa ai activ serviciul « Apel in asteptare » (detalii aici http://www.orange.ro/services/cwch-ro.html).
Initierea unei conferinte se face atunci cand, în timpul unei convorbiri, doresti sa intri in legatura cu un al treilea participant care fie te apeleaza, fie se afla deja in asteptare. Toate detaliile despre serviciul « Appel Conferinta » pot fi gasite aici http://www.orange.ro/services/call-conf-ro.html.
O zi buna,
Orange Helpers

| anonimatic a răspuns:

Dacă îţi apare acest lucru, atunci nu poţi face conferinţă de pe telefonul respectiv. Opţiunea este doar de faţadă acolo.

| AlinaAlyna explică (pentru anonimatic):

Da, dar nu sunt singurastraight face majoritatea pe Orange zic la fel.

| anonimatic a răspuns:

Depinde de telefon...Eu am avut si Samsung Corby, acum am Nokia C3, si am avut multe alte telefoane..Si pe toate imi arata optiunea cu Conferinta dar nu a mers pe nici unul...Insa am avut unul pe care mergea darthinking Nu mai stiu ce marca era. Oricum nu mai incerca pentru ca e degeabastraight face Nu va functiona.;|

| Codolan_Razvy_1991 a răspuns:

Nu este de la cartela este de la telefon!winking

| AlinaAlyna explică (pentru Codolan_Razvy_1991):

Pai la toata lumea straight face ca majoritateaa pe org nu merge!

| Codolan_Razvy_1991 a răspuns (pentru AlinaAlyna):

Nu are cum sa nu mearga eu am Orange si mergebig grin