| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac credit pe IMVU?
Sau cum iau credit?

9 răspunsuri:
| hottweet a răspuns:

Trebuie sa le cumperi. Dar sunt cateva promo pe care le poti castiga.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sall...imi face si mie cineva cont pe imvu ca la mine la calc nu merge si cam toate prietenele mele au cont toate prietenele mele au si nu vor sa imi faca ma gasiti pe diana_catalina2009

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hey vreau si eu sa stiu cum se castiga cr promo

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt foarte multe metode de a face credits sunt si promo poti si sa cumperi insa e o cale foarte usoara de a face 1000 de credits de cate ori vrei:-p eu fac cu o prietena de-a mea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau si eu cont...ma gasiti la id:ssimy88 va rog[-O

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu stiuuu:X. da nu va zicbig grin...

tine ce nesimtita sunt:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai e usor. dar. daca joci de mult asa e...pai cel mai usor mijloc de a face credit epe imvu e pe myyearbook.trimiti invitatzi sau cu cainele ala prostbig grinbig grinbig grinbig grin ati inteles. dar vreau sa pun si eu o intrebare daca ma fac vip mai trebuie dupa aia sa mai platesk ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exista cam foarte multe metode1. cu cainele 2. myyrbook 3. pe mafia 4. sa fii membru vip da platesti 4 lei pe luna 5.alegi ofertele ale de la free credite si is foarte multe 6. cu invitati tot de la free credite de la home de pe imvu eu foc de 5 luni si cam stiu daca vreti sa stiti mai multe metode sau sa va fac eu sau chiar sa va ajut ma gasiti pe id:didi_besk stau tot timpul pe mees bafta fato!

| shadows15 a răspuns:

Pai am inteles ca trebuie sa devii membru VIP thinking dar te-as indruma sa intrebi pe cineva de pe acel "joc" care este membru VIP, am inteles ca va trebuii sa platesti ceva...thinking Altfel nu stiu daca poti lua credite! Bafta!