| Robert061992 a întrebat:

Cum fac jailbreak la iphone 3gs? Daca voi face jailbreak telefonul va merge la fel de bine ca si fara jailbreak?

2 răspunsuri:
| secret_2599 a răspuns:

Si eu am facut jailbreak e foarte complicat trebuie sa iti pierzi timpul aiurea cautand. Mai degraba du-te la un service. Daca totusi te decizi sa il faci tu sa stii ca nu se intampla nimic doar ca daca telefonul este din alta tara va fi codat dupa ce ii faci resoftarea iar apoi va trebui sa il decodezi din nou. A... si inca ceva nu iti trebuie doar jailbreak mai sunt si alte programe. (sper ca ti-am fost de folos).

| mishu112 a răspuns:

@secret_2599: Ce ai spus tu sunt in mare parte doar niste aberatiihappy. Jailbreak-ul se foloseste pentru a lua aplicatii gratuitehappy. El este foarte simplu de facut...cu blackrain, redsnow, snowbreze. O gramada de felurihappy. Instructiunile nu ti le pot da dar gasesti o gramada de tutoriale pe youtube, pentru APROAPE toate versiunile de ios.Pentru iphone 4s nu exista inca o metoda de jailrbeak, dar cred ca se lucreaza si la asta.