| pepsi99 a întrebat:

Cum fac pe facebook ca sa schimb poza de profil si sa ramana like-urile ca se fac 2 poze la fel si a doua nu are nici un like

2 răspunsuri:
| j1NNNx a răspuns:

Dai alege din fotografiile de profil cred. happy

| AliTheo18 a răspuns:

Trebuie sa dai la pozele tale de profil.Dai click pe cea pe care vrei sa o pui iar... apoi o sa-ti apara.Dai la optiuni la acea poza, jos, alegi ''seteaza ca fotografie de profil'' si dupa dai ''confirm''. Daca nu merge, inseamna ca, cu siguranta are o problema.Dar e foarte ciudat...Succes!