| SummerEscape a întrebat:

Cum fac pe Facebook sa pe profil sa-l fac confidential adica numai prietenii sai vada profilul&fotografii iar ceilalti care nu sunt prieteni sa nu vada nimic doar cererea de prietenie...

Răspuns Câştigător
| Marriaaa a răspuns:

Dai la profil si de ex unde scrie: informatii de baza in dreapta e un cerculet mic unde scrie: public, prieteni, doar ew etc. si iti alegi de acolo. si dai asa la fiecare chestie pe care tu vrei sa o stie doar prietenii sau doar tu. :d Sper ca te-am ajutat! :*