| unknow a întrebat:

Cum fac sa aflu nr. de telefon a unei cartele fara nimic pe ea? big grin
am incercat sa ma sun pe mr meu, dar n`am credit. Trebuie sa aflu nr cartelei.Ma ajuta cineva?batting eyelashes
Fundita!

Răspuns Câştigător
| mikkhhell a răspuns:

Formeaza *120# si vei vedea acolo la punctul 1 suna-ma si mai departe urmeaza instructiunile si in final vei vedea pe celalalt telefon care vrei sa te sune nr de telefon al cartelei necunoscute.

5 răspunsuri:
| mikkhhell a răspuns:

Daca accea cartela este in reteaua Orange suni la nr 200 si urmezi instructiunile (neaparat trebuie sa fii in perioada activa), iar daca esti in reteaua cosmote apelezi 1234 si urmezi instructiunile.

| unknow explică (pentru mikkhhell):

Este in Vodafone big grin.

| Ciomaga_Claudiu_Ciomaga_1995 a răspuns:

Cum fac sa aflu nr meu

| Tiberiu_Iuliu_1983 a răspuns:

Cum pot sa aflu nr meu de cartela SFR

| katalin25 a răspuns:

Daca te mai ajuta cu ceva mai poate incerca oricine si #9999#