| Euu_1574 a întrebat:

Cum fac sa ma inalt? Am 13 ani si 1.53 e putin? ziceti-mi metode de inaltare...

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DyaElla a răspuns:

Incearca sa practici un sport ca baschetul sau handbalul sigur te va ajutawinking
Insa daca nu`ti place foarte mult sportul sau nu ti se pare o idee prea buna am auzit ca atunci cand dormi cresti foarte mult sau dupa ce te trezesti intindete de vreo 6 ori (in fiecare zi)
Cunosc oameni pe care i-a ajutat multhee hee

| Alexa_9443 a răspuns:

Baschetul` sau Atletizuml sunt bune pentru inaltat!
Poti sa mai incerci sarind pur si simplu in sus sau alergand!
Eu am 12 ani si am 1.53 happy!
Mie nu mi se pare foarte foarte putin dar depinde pentru ca daca esti mai plinut(a) pari mai scunda!
Succes! Funda :*?

| Ionut_2962 a răspuns:

Pai e simplu te apuci de sport si iti recomand baschetu si o sa vezi ca te inaltiwinking

| Anonim_6407 a răspuns:

Din cate stiu eu inca nu s-au descoperit modalitati de (inaltare).Dar sportul poate fi de mare ajutor in ceea ce priveste cresterea armonioasa a fizicului.Totusi la varsta asta esti inca in crestere asa ca inca nu este cazul sa iti faci griji.