| TechnoCocktail a întrebat:

Cum fac sa nu mai primesc notificari de la jocuri sau alte aplicatii folosite de altii pe faceboook?
Funda!

Răspuns Câştigător
| Buubbu a răspuns:

Pai e simplu.In momentul in care primesti o notificare de genu', te duci cu cursor-ul pe ea si o sa vezi acolo un "x".Dai pe acel "x" si nu vei mai primi notificari de la acel joc sau aplicatie. Sper ca te-am ajutat big grin

| TechnoCocktail explică (pentru Buubbu):

Meriti o prajitura, da pana atunci ai funda! Mersi!

| Buubbu a răspuns (pentru TechnoCocktail):

Cu placere! big grin

3 răspunsuri:
| SarosBogdan a răspuns:

Pai intri acolo unde ai cererile si dai ignor si daca vrei blochezi persoana sau jocul, depinde de tine. Ai undeva an stanga pe pagina de facebook oll*.
Bafta! (iar la cele de la o pagina exp: bazar, intri pe pagina respectiva si dai acolo undeva an dreapta sa parasesti pagina sau grupul, dupa ati apare sa nu mai primesti notificari dar sa ramai in continuare alaturi de grup)