| Alexandra_1515 a întrebat:

Cum fac sa trimit mesaj la tota lumea pe messenger? Fundahee hee

Răspuns Câştigător
| Agradável a răspuns:

Buna! Pai te duci in lista de mess si acolo unde scrie cu albastru de ex : Friends cum e la mine dai un click drepta si dai la Broadcast an IM to this Group, dupa ce apesi o sa apara o fereastra unde vei putea scrie mesajul tau, dupa aceea dai click pe ok si gata! Funda? big grin

2 răspunsuri:
| lucas_6655 a răspuns:

Pai se numeste mass si ii cuprinzi pe toti din lista de mas poti sa apesi pe un ID si dupa dai shift si pe sageata de in jos si o sa ajunga sati cuprinda toti prieteni de pe lista u dai rightclick pe un ID si o sa-ti apara o lista cu tot felul de aplicatii apasa pe instant mesage si scrii acolo ce vrei sa scrii daca nu merge din prima si iti deschide o fereastra doar cu ID pe care ai dat right click incearca iar

| turticabeatrice a răspuns:

Buna! Pai te duci in lista de mess si acolo unde scrie cu albastru de ex : Friends cum e la mine dai un click drepta si dai la Broadcast an IM to this Group, dupa ce apesi o sa apara o fereastra unde vei putea scrie mesajul tau, dupa aceea dai click pe ok si gata! Funda?