| NighTMaRe_2943 a întrebat:

Cum fac si eu multe credite pe IMVU? Macar 10.000 - 15.000 Plsss.

Răspuns Câştigător
| Addicted2Chocolate a răspuns:

Simplu. Cu ajutorul "conturilor". Trebuie sa trimiti o invitatie de pe contul tau pe un alt id, cand primesti e-mailul de la ei apesi de 2 ori pe Yes, iti faci contul, dupa care rogi pe cineva de pe IMVU sa-ti intre pe el si sa iti dea de 5 ori chat. Astfel vei face 1.500 credits pentru un singur cont.
PS: La fiecare 2 conturi trebuie luata o pauza de 5-10 minute; poti face maxim 10 conturi cu o singura persoana.
Sper ca te-am ajutat. happy