| Anananaaaa a întrebat:

Cum fac un vlog? ce program sa folosesc?

6 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna!
Poti face un blog cu ajutorul site-ului Blogger. Sunt foarte multe de spus despre un blog asa ca, ma poti contacta daca ai nevoie de sfaturi si idei despre blogul tau. Te voi ajuta cu placere happy

| Anananaaaa explică (pentru Konata):

Video blog

| Konata a răspuns (pentru Anananaaaa):

Pai incarci ce videovlipuri vrei tu acolo.

| DunkelheitBu a răspuns (pentru Konata):

Ea s-a referit sa incarce pe youtube happy

| DunkelheitBu a răspuns (pentru Konata):

Si eu vreau sa incep un vlogg ma gandeam daca vrei sa facem un parteneriat, poti edita cu Video Pad, cu asta editeaza tequila.
Sau cu Sony Vegas, mai sunt multe contacteaza-ma la id: BitterSweet_Vlog@ yahoo.com

| Konata a răspuns (pentru DunkelheitBu):

Aaa. Am inteles.