| Fabian20 a întrebat:

Cum faci ca atunci cand cineva iti trimite cerere de prietenie pe facebook sa il blochezi sa nu mai trimita cereri si mesaje la nicio persoana timp de 30 de zile?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Inainte de asta iti apare notificare de prietenie si te intreaba daca cunosti persoana in realitate, dupa ce ai dat NU niciodata nu te mai poate contacta sau sa faca altceva.

| andreiTheDJ a răspuns:

Nu se poate...

| IloveME a răspuns:

Nu ai cum! doar daca iti trimite tie, il poti bloca!
Daca vrei doar sa il blochezi sa nu-ti mai trm cerere, dai la notificarile de prietenie, ignori solucitarea si specifici ca nu il cunosti din afara facebook-ului!
Sau il poti bloca si sa nu il mai poti vedea nici tu pe el/ea, nici el/ea pe tine!

| Fabian20 explică (pentru IloveME):

Nu se poate da se poate...tocmai ce am patit eu asta cand am postat intrebarea...am trimis cerere la o persoana si dupa asta pac m-a anuntat k timp de 1 luna de zile nu mai pot trimite cereri si nici mesajestraight face

| Swal a răspuns:

Nu poti face tu asta, ci hackshield-ul de la facebook..care actioneaza gen pentru spam-uri, reclama abuziva etc. Tu il poti bloca doar in faptul de a nu mai avea accesul la contul tau de facebook sub nicio forma.