| Ihateandreea a întrebat:

Cum faci ca sa te ierte un băiat?

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Păi cel mai simplu îl întrebi pe el.

| Andreeush a răspuns:

Depinde ce ai făcut.

| Sofer a răspuns:

Vi la usa lui in genunchi.

| Bizon95 a răspuns:

Daca nu era in categoria adolescenti, la intrebarea asta raspunsul era... pat

asa, depinde de situatie si de personalitatea respectivului

universal, poti sa faci o chestie de gen ii faci un cadou pe care stii ca si-l doreste cel mai mult si pui o felicitare, pe care scrii MARE:

IARTA-MA

si te semnezi IN CLAR daca nu il dai in fata, insa ar fi bine sa il dai in fata! cand e singur

| llleo a răspuns:

Îi cumperi niște mașinuțe. Sau, eventual, îi poți demonstra faptul că îți dorești ca el să te ierte. Printr-un mesaj, printr-o discuție.