| Ariadna_7511 a întrebat:

Cum faci diamante pe Lady Popular? Sau bani... fundita

3 răspunsuri:
| anqutsel a răspuns:

Daca nu cumperi nu poti! Cauta la ajutor, sau cauta pe forum.Acolo scrie totul. Ap sa nu-i dai contul la nimn toti te minti cu diamantele si dolarii pentru a-ti lua contul

| Deny_2688 a răspuns:

Banii ii faci muncind, sau iti poti transforma banii in diamante.Cat despre ele, poti face rost in 100 de zile. Daca vrei te poti imprumuta si de la banca...

| AlinaDaniela a răspuns:

Buna. Diamante poti face rost la 100 de zile.atunci primessti 200 de diamante si 2000 de puncte.Sau poti sa le cumperi de la banca... Cel mai usor este prin mesaje. Sper sa te ajute infomatia.