| fanezodo a întrebat:

Cum faci sa fii împreună cu o fata? Începi să vorbești cu ea mai des? Sau care sunt pasii?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In primul rand o saluti si apoi o intrebi ce face. Fara salut si bun simt, nu se uita nici o fata la tine, indiferent cat de frumos sau bine arati.

| Andreeush a răspuns:

Îi poți spune ce simți pentru ea.

| Donsavas a răspuns:

O tratezi Normal, Nu cu regim special
Dacă te place, ii poti arata si tu asta

| Ineys a răspuns:

Pasul 1: Gaseste fata.
Pasul 2: Vorbeste cu ea.
Pasul 3: Incearca sa gasesti lucruri in comun si sa petreci mai mult timp cu ea.
Pasul 4: Incearca sa iti exprimi incetul cu incetul sentimentele de apreciere si iubire fata de ea.
Pasul 5: Daca le accepta va incepe si ea sa si le exprime pe ale ei. Daca nu le accepta inseamna ca ea nu are asa ceva pentru tine si veti ramane doar amici.

How to get a girlfriend in 5 steps big grin.