| anonim_4396 a întrebat:

Cum faci sa te integrezi in noul colectiv?

Răspuns Apreciat de Editori
| Adry05 a răspuns:

Te duci si vorbesti cu toata lumea constant, iti gasesti si un grup al tau unde sa te simti cel mai bine si sa ai ceva in comun cu oamenii aia, dar incearca sa nu te rupi definitiv de restul, mai intrebi una alta si pe restul din cand in cand, te mai asezi langa ei, ii chemi cu tine la magazin (practica veche de comunicare in liceu laughing )

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Faci ce fac si ceilalti din acel colectiv.

| Nemessys a răspuns (pentru anonim_4396):

Felicitari! Asta este cel mai genial sfat pe care l-am auzit vreodata! big grin

| anonim_4396 explică (pentru Nemessys):

De fapt l-ai vazut ca e scris, dar daca chiar l-ai auzit deja ma ingrijorezi.