| katvond99 a întrebat:

Cum faci un baiat sa te placa?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Te aranjezi, ai grija mare de corpul tau, zambesti mereu, il privesti atent, ii cauti compania, razi la glumele lui si il bagi in seama mai mult decat e nevoie.

13 răspunsuri:
| psihox a răspuns:

Dar cum se realizeaza lucrul asta dupa casatorie? Ai intrebat-o pe mama ta?

Răspuns utilizator avertizat
| roox a răspuns:

Uite'te la Ugly Truthhee hee
de acolo o să înveţi ceva, ceva

Baftă!

| miha<3 a răspuns:

Fii tu! daca nu te place pentru. ceea ce esti atunci ce faci sa zicem ca ajung sa stai cu el si dupa 2-3 zile v-a despartiti ca nu te mai place! fii tu insati zimbeste-i, dii draguta cu el si ajuta-l cind are nevoie dar e cel mai important sa fii tu ca sa vada ca ai incredere in tine si nu esti o *****(scuza-mi expresia)daca te schimbi si nu vei fi tu el va crede ca esti superficiala si nu o sa faci nimic ba mai mult o sa si suferi din cauza lui!
noroc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa fii tu insuti, daca te place asa cum esti e ok daca nu inseamna ca nu e potrivit pentru tine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e bine sa faci un baiat sa te placa... daca ii place de la inceput de tine e bine, dar daca nu ii place mai lasa`l. Sunt o gramada de baieti pe lumea asta! Bafta! :X :*

| EcKood a răspuns:

Eu zic sa fii tu insuti sai zambesti mereu si sa fii buna cu el...sa te comporti frumos...big grin

| iuliana40 a răspuns:

Pai eu dau sfaturi buna dar sa vad cum pot see te ajut.
1) Te duci la un cuafr recte cautipe net i iti faciprogramare.
2)mananci 6 mese pe zi dar a acele 6mesepe zi mananci putin
3)Iti cuperi o imbracaminte sexy
4)tocuri inalte
5)ai grija cu silueta ta
6)razii la tot ce spune el
7)ii ei aparaea
8)cand te duci la un resaurant nu bagi in tine ca scroafa ananci de acasa putin ca sa nu te indopi si daca cumva uiti sa mananci de acasa trebuie macar sa stii bunele manirere.
Gata sper ca te-am ajutat papa!

| mihneao a răspuns:

Pentru inceput:
1.Incearca s-a il observi si s-a vezi si tu ce ii place.
2.Incearca s-a razi la glumele lui.(chiar daca nu sunt amuzante).
3.Sa nu te dai de gol prea repede, poti sa te faci de ras.
4.Ai grija de tine(adica sa te ingrijesti mai mult).
5. Discuta cu el mult.

| anda_2679 a răspuns:

Eu l-am facut pe iubitul vieti mele sa ma placa:a.i-am spus i love b.ca e cool tricoul tau c.sa te gatesti tot timpul frumos pe langa el si d. daca are prietena si daca nu are ii spui nu ai vrea sa iti faci una? si atunci ii spui ca esti libera si apoi vei fi iubita cu iubitul vieti tale

| DeYutza_Skumpika_1995 a răspuns:

Nu conteaza cum arati.Conteaza sa fi la fel ca el.Nu trenuie sa fi aranjata, Sexy in preajma lui trebuie sa fi doar tu... unui baiat nu ii place de o fata daca este Pitipoanca. Unui baiat ii place sa gasesca toate partile unei fete
De ex. Daca tu te porti altfel decat esti in preajma lui poate lui o sa ii placa si o sa iti ceara prietenia.Dar in timpul relatiei o sa iti iei curaj si o sa fi tu insuti.Baiatului nu o sa ii placa si atunci se termina.Ori cum daca te desp de el.Ramaneti prieteni nu este bine sa pastrati o rivalitate intre voi!

Iti spun din propria experienta!
Fundaaa!; x

| Pooc a răspuns:

Pai trebuie sa fiti prieteni, sa vorbiti mult sau daca nu... sa te aranjezi si sa nu prea il bagi in seama. Iar daca esti o fata mai tupeista poti sa-i spui adevarul in mii de modalitati si atunci vei aflta raspunsul luiwinking

| YEAR a răspuns:

Eu nu am facut nimic. Mi-am bagat doar poze reusite pe facebook si i-am trimis si pe yahoo mesenger.Cand m-am intalnit cu el m-am imbracat cool. Adica cool nu neaparat in fusta mi-am luat blugi un tricou mai decoltat parul lasat pe spate putin data cu rimel. Cand am vorbit prin camera web am fost eu insami si m-am purtat natural. Eram mai plinuta dar cu timpul am slabit si m-am maturizat. Sper ca ti-am fost de ajutor. Succes!