| anonim_4396 a întrebat:

Cum funcționează aparatele Polaroid?
Fundăăă. happy

Răspuns Câştigător
| prizeFTW a răspuns:

Dacă te referi la camere de fotografiat, arată ca nişte camere obişnuite doar că poţi accesa internetul de pe ele, adică le poţi folosi ca pe un smartphone.
Fundă?

| AsdfghjkI32 a răspuns (pentru prizeFTW):

Păi aparatele Polaroid nu erau aparatele care scot poza? thinking

| prizeFTW a răspuns (pentru AsdfghjkI32):

Ba da.Se numesc camere instant.Acum înţeleg la ce te referi.Păi da! Au apare foto instant, faci o poză şi o poţi printa imeidiat.Acum nu ştiu dacă aparatele instant sunt ca şi camerele digitale care funcţionează ca un smartphone.
Sper că te-am ajutat şi că îmi dai o fundiţă.

| AsdfghjkI32 a răspuns (pentru prizeFTW):

Bine,bine,fundiţă. big grin

| prizeFTW a răspuns (pentru AsdfghjkI32):

Mulţumesclaughing

5 răspunsuri:
| prizeFTW a răspuns:

Şi este super tare eu am aparat de fotografiat de la ei, merge perfect.Cred că l-am cumpărat acum 3 luni şi nu am avut niciodată probleme cu el, deşi odată a căzut în apă. Acum depinde şi de model.