| Eduard_6856 a întrebat:

Cum hostez un server de samp si de unde descarc gta 4 spuneti-mi va rog sunt disperat

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai costa sa hostezi un server.gratuit sa stii ca nu gasesti nicaieriwinkingdaca ai nev iti hostez eu sv 3 euro pe lunabig grin

| Stefan29121998 a răspuns (pentru anonim_4396):

Hei cum pot lua legatura cu tine pentru ca am si eu un server de samp de postat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau eu sa imi hostezi sv pentru bani cotacteazama la id miv_rmk

| xDarKy a răspuns:

De hostat nu stiu da gta 4 ia-l de aici http://creativetigerz.blogspot.com/ e situ meu de la download programe

| Memet_Alan_1990 a răspuns:

Si gta 4 til iei dupa file

list