| iomarebooooos a întrebat:

Cum ii demonstrez fratelui Balteanu ca Dumnezeu exista?

7 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Iti dai foc in fata lui si spui ca daca exista Dumnezeu atunci sa nu mori. Si asa iti demonstrezi si tie si lui.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Cand il va interesa se va informa singur si isi va face propria parere. De ce trebuie sa-l bati tu la cap ca sa fuga dupa aia de orice sursa care trateaza acest subiect?

| xerxes1 a răspuns:

Ii arati niste poze sau filmari cu Dumnezeu.

| PsyhoChild a răspuns (pentru xerxes1):

Este greu sa gasesti poze cu Dumnezeu.In prezent sunt 0 xD

| FaraNumePls a răspuns:

Daca nu crede, nu crede

| Bernardus a răspuns:

De ce vrei sa convingi pe altii cand tu nu poti sa demonstrezi singur?

| PisicutaMiauBAU a răspuns:

Incearca sa ii faci o farsa dar fara sa ii zici ca e farsa, de exemplu sa legi o ata de perdea (cat mai suptire )si sa o tragi, poate va crede atunci in dumnezeu.Sau sa faci tot felul de minuni false.Succeshappy