| anonim_4396 a întrebat:

Cum ii pot darui unei fete o floare? Fara mistouri va rog!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pfff. Altul ca mine. Eu nu am curajul nici să îl salut pe băiatul de care îmi place. Nici să mă uit la el nu pot. După o secundă întorc privirea. Eu pot spune că am fost blestemată cu timiditatea asta. Revenind la problema ta: să știi că unele fete iubesc băieții timizi. Depinde și de caracterul ei. Mă bucur că mai există băieți care să cumpere flori unei fete, nu bijuterii, mașini și alte minuni. E un gest drăguț. Dacă ești prea timid să i le dai tu, roagă o prietenă bună de a ei să te ajute. Să îi dea ea florile și să-i spună că sunt de la tine.

6 răspunsuri:
| deliaoana123 a răspuns:

Te duci la ea, o intrebi chestii banale gen: ce faci? si apoi spui : apropo, asta e pentru tine! O sa-i faci ziua mai buna!

| SimoNARaluCA a răspuns:

Vrei sa stie ca e de la tine? I-o poti lasa sub banca cu un bilet happy daca esti prea timid ca sa ii spui.

| TheUnforgivenIII a răspuns:

O saluți ca de obicei, îi zâmbești frumos și îi dai florile, apoi o întrebi dacă îi plac. Nu e greu. Numai să nu fii timid.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru TheUnforgivenIII):

Ultimul rand ala sunt eu rolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ok mersi frumos

| TheUnforgivenIII a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu plăcere. Eu îți mulțumesc.