| anonim_4396 a întrebat:

Cum ii pot "spune" cuiva mort "La Multi ani?" (Michael Jackson)? funda tongue

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Păi poți să-i spui?
Bei un pahar în cinstea lui.
Pa, pa.

| NoNameMe13 a răspuns:

Scrii cu acuarele pe peretele din dreapta usii. Sa scrii mare cam de un metru ca sa fie clar si concis. Se vor bucura foarte mult si parintii tai >big grin

| russyy a răspuns:

Pui vin intr-un pahar bei putin si zici in cistea lui michael jackson si versi putin vin pe jos.winkingsi zki sa i fie tarana usoara

| russyy a răspuns:

Nki nu trebuia sa-ti raspundem bai varzo.tu esti varza.dai intrebare sa iti raspundem si tot noi suntem varza.ai d pl ta