| Vanillayeahh a întrebat:

Cum ii spui mamei tale ca ai gagic fara sa te bata?

Răspuns Câştigător
| Annaaaaaa5115 a răspuns:

Depinde de varsta.De exemplu aveam 14 ani.Ma iubeam cu unu de 23... îți dai seama ca mama nu era de acord.Nici nu îmi permitea sa am iubit la acea varsta.Atunci credeam ca are ceva cu mine.Acum am realizat ca într-adevăr eram mica mai ales pentru unul de 23.Acum am 17 si i-am spus "mama, vreau sa iti spun ceva, de ceva vreme vb cu un baiat de 19 ani". Nu a spus nimic.I am spus ca momentan suntem prieteni si ca nu vreau sa grăbesc lucrurile.Da de unde? Deja aveam o luna cu el. Apoi sa stii ca iubitul vrea sex.Pentru asta trebuie sa fi pregătită pentru ca nici un baiat nu sta fara.Cu toate ca zice ca te astepta etc... daca vrei sa mai vb, îmi scrii in privat.Te pup

7 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Bună!

"Cum îi spui lui mă-ta că ai gagic fără să te bată?"
Sau cel mai bine
"Cum îi spui mamei tale că ai prieten/iubit, fără să te bată?"

De ce te-ar bate? Ce vârsta are fata/băiatul respectiv de este bătut de propria mamă că a găsit un băiat pe care îl iubește?

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde cati ani ai, fiindca "gagicu" se mananca cu sex dupa 18 ani, cand este majora si poti sa porti raspunederea faptelor tale.
Daca esti copil mic, este bine sa asculti de mama si sa lasi gagicareala in pace, ca nu aduce nimic bun sau sanatos.

| Andreeush a răspuns:

Depinde ce vârstă ai.

| AndrElle a răspuns:

Câți ani ai?

| mgtow a răspuns:

Ti secret

| danaieladaniela a răspuns:

In primul rabd de ce te-ar bate?
Spune-i scurt si la obiect

| AndraSiSergiu a răspuns:

Andra: Mai bine tii secret o perioada, iar cu timpul faci unele apropouri in legatura cu asta.

Sergiu: Nu-i problema, spune-i. Vanataile trece cand ai un baiat de nota 10.