| vivigreen a întrebat:

Cum ii spui unui baiat ca vreti sa fiti mai mult decat prieteni?

Răspuns Câştigător
| vivigreen explică:

Asa intelege cel mai bine. Daca te respinge, comunici cu el, il intrebi deschis. Doar sunteti prieteni. il privesti atenta in ochi si il intrebi calm : ce s-a intamplat?

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Il saruti.

| vivigreen explică (pentru Bacemi):

Si daca respinge asta, sau se sperie?

| vivigreen explică (pentru vivigreen):

Asa intelege cel mai bine. Daca te respinge, comunici cu el, il intrebi deschis. Doar sunteti prieteni. il privesti atenta in ochi si il intrebi calm : ce s-a intamplat?

| ROB3RT89 a răspuns:

Spune-i direct fara sa-ti pese de reactia lui. Daca iti este greu sa faci asta, bate'i apropo-uri, poate isi da seama!

| vivigreen explică (pentru ROB3RT89):

Apropouri in ce sens?(adica cum ii arati)

| ROB3RT89 a răspuns (pentru vivigreen):

Apropo-uri draga mea, daca n-ai curaj sa-i zici direct, poti sa-i dai de inteles.limbajul non-verbal spune tothappy

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Si iti place painea?

| vivigreen explică (pentru PαtнwαуTσBℓιѕѕ):

Ce legatura are?

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns (pentru vivigreen):

Spune-i asa:
Am auzit ca iti place paineawinking

| HueyFreeman a răspuns:

Verde-n fata. Sunt foarte putini baieti care ar refuza o propunere ca asta.

| TwiXXXie a răspuns:

Spune-i direct, decat sa ocolesti mai bine asa!