| Yosii a întrebat:

Cum imi adaug prieteni pe facebook?

6 răspunsuri:
| Yosii explică:

Da dar unde dau sa vad prietenii aia?

| ccriss a răspuns:

Intrii la ei pe profil si scrie acolo adauga ca prieten si ii trimiti solicitare de prietenie

| ccriss a răspuns:

Sau mai poti ca acolo daca intri acolo unde scrie acasa este un loc unde iti poti scrie mailul iti scrii mailul si parola si dai cauta si se trimit solicitari de prietenie la toti din lista ta de mess

| TinkerbellM a răspuns:

Langa numele persoanei respective trebuie sa scrie add as friend sau ceva de genul asta. Apesi pe el si o sa iti apara un chenar si dai send request. big grin Daca nu scrie inseamna ca il ai la prieteni.

| Missperfect a răspuns:

Salut! Pai cand apesi pe acea persoana pe care vrei sa o adaugi la prieteni scrie in dreapta(depinde in ce liba il ai)adauga la prieteni si apoi scrie ca cererea de prietenie a fost trimisa. apoi trebuie sa astepti pana iti da accept! Sper ca te-am ajutat!

| madalin6 a răspuns:

Simplu.Scri la cautare pe fecebook numele prietenului care vrei sal adaugi si dai in stanga ss adauga prieten sau trimite cerere de prietenie.Trebe doar sa astepti ca acea pesoana sa-ti dea acceps si gata.