| AđiţăCr7 a întrebat:

Cum imi aflu parola de la Wireless?

3 răspunsuri:
| AđiţăCr7 explică:

Nu am inţeles explicati-mi pe mess : ady_cool82

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deschizi un browser, accesezi default gateway-ul routerului (192. 168. 1. 1) bagi username-ul si parola (default: admin:admin) te duci la Wireless settings si dezactivezi securitatea wireless daca vrei sa nu mai ai parola sau o schimbi pur si simplu.
Bafta!

| NexusHELPER a răspuns:

Scrii in lista de adrese " 192. 168. 1. 1 " si dai la BASIC > apoi la WLAN > Derulezi pagina, si in jos iti apare parola. Daca vrei sa o schimbi, stergi si bagi alta noua. Daca vrei si numele, te duci tot unde e parola si vezi ca e undeva unde scrie SSID. Daca ti-am fost de folos, Funda?