| anytha13 a întrebat:

Cum imi ascund lista de prieteni de pe facebook?
Stiu ca trebuie sa intru la "Setari de confidentialitate" dar nu stiu ce sa setez de acolo "Numai eu"
Putin ajutor? Va rog!
Dau Funda!love struck

1 răspuns:
| ionutzgeo a răspuns:

Exista doua moduri in care puteti ascunde lista de prieteni de pe profilul dumneavoastra: -din pagina de „Setari confidentialitate" urmati linkul „view settings" (vezi setari) de sub sectiunea „Conectare pe Facebook" a paginii de setari de confidentialitate. -reglati setarea „Vizibilitatea listei mele" (See my friend list) -direct de pe profilul dumneavoastra: faceti click pe icoana in forma de creion din caseta „Prieteni" (Friends) de pe profilul dumneavoastra, apoi faceti click pe „Modificare setari vizibile" (Change Visibility Settings).