| ana_5516 a întrebat:

Cum imi bag whatsapp pe Nokia C3?

3 răspunsuri:
| Anailyn a răspuns:

Iti trebuie magazin play, sa fi logat cu un cont si de acolo gasesti la aplicatii gratuite whatapp. Nu stiu sigur daca C3 are android, dar daca nu ai nu cred ca poti sa descarci pentru ca doar pentru android este magazin play (din cate stiu eu)

| ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ a răspuns:

In primul rand iti trebuie internet pe telefon ( nu merge prin wifi ) si il descarci de pe Nokia Store.

| Ancuta_Popa_1984 a răspuns:

Gresit, merge doar prin wifi whatsapp la Nokia C3, prin pachetele de date nu merege."raspuns Orange
Aplicatia WhatsApp nu functioneaza pe telefonul tau prin intermediul pachetelor de date deoarece dispozitivul Nokia C3 nu se poate conecta pe o retea 3G."